Teknoloji

The Sims Rival Life by You Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

 
Paradox Interactive tarafından yayınlanan ve Paradox Tectonic tarafından geliştirilen Life by You maalesef ertelendi. Bu kapsamda oyun, daha önce planlanan 12 Eylül 2023 çıkış tarihinden 5 Mart 2024’e taşındı. Erken Erişim sürümü olarak çıkış yapmaya hazırlanan Life by You, Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’ye geliyor.
 
The Sims’e rakip olmaya hazırlanıyor
 
 
 
Bir yaşam simülasyonu gibi görünmeyi hedefleyen Life by You, oyunculara geniş özgürlükler sunmak istiyor. Mod takviyesi ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulmayı bekleyen oyunun en büyük rakibi The Sims serisi. Oyuncuların bu yönde büyük beklentileri var ve yeni bir deneyime adım atmak istiyorlar.
 
Bu noktada grup, ertelenen oyunla ilgili bazı açıklamalarda bulunuyor: “Life by You oyununu dört ay önce duyurduk. İlk duyurduğumuzdan bu yana sizlerle düzenli olarak video içerikleri ve geliştirici vlogları paylaştık. Ayrıca modlama ortaklarımızla çeşitli derlemeler yayınlamaya devam ediyoruz. Aldığımız geri bildirimler “Gerçekten önemli ve paha biçilmez. Erken Erişim’e geçmeden önce bu geri bildirimi oyuna dahil etmek için biraz daha zaman istiyoruz.”
 
Geniş ve kapsamlı bir mod tabanıyla çıkış yapmaya hazırlanan Life by You’da kendi karakterlerinizi ve hikayelerinizi yazabilirsiniz. Oyun 5 Mart 2024’te erken erişim olarak geliyor.
 
yeni fragman
 
 

ayvacik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu