Yaşam

Oyuncu Merve Dizdar, Cannes Film Festivali’nden Türkiye’ye dönüş uçağına binemeyince isyan etti: Yarın sabah setim var ve uçamadım

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Merve Dizdar’ın da rol aldığı Nuri Bilge Ceylan’ın Kuru Otlar Üstüne filmi Cannes Film Festivali’nde gösterildi. Sinema bitiminde salona giren oyuncu 10 dakika ayakta alkışlandı. Başarıyla konuşan Merve Dizdar, Türkiye dönüşü beklenmedik bir olay yaşadı.

“HAVALİMANINA 2 SAAT ÖNCE GELDİM AMA UÇAMIYORUM”

Fransa’da Türkiye’ye dönüşünde rezervasyon sorunu yaşadığı için uçağa bindirilmeyen Dizdar, Twitter hesabından isyan ederek, “Cannes Film Festivali’nden sete yetişmek için ayrıldım ve 2 saat önce havalimanına geldim. 24 saat check-in yapmaya çalıştığım uçakta fazla rezervasyon yapılmış (fazla rezervasyon yapılmış).Ben alınmadım.Yarın sabah uçağım var ve uçamadım…Bu durumda 4 kişi daha var.Bu nasıl açıklanır? ” söz konusu.

Türk Hava Yolları’nı etiketleyen asi oyuncunun paylaşımını gören şirket yetkilisine gerekli yardımı yapacağını belirtti. Başrolünü Merve Dizdar’ın oynadığı Ömer dizisinin setine yetişip yetişemeyeceği ise bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu