Haber

Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvasında Şampiyon Oldu

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Cumhuriyetimizin 100. Yıl Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası’ sona erdi.

Nazilli Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen ve 22 okul ve kurumun katıldığı voleybol turnuvasında Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) şampiyon oldu. Nazilli Kapalı Spor Salonda yapılan müsabakaların finalinde Nazilli Anadolu Lisesi ile şampiyonluk için yarışan Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, çekişmeli geçen setler sonunda rakibine 25-22, 12-25 ve 15-10’luk setlerle galip geldi. . Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğretmenlerine destek olmak için salonu dolduran yüzlerce öğrencinin izlediği heyecan dolu maçların şampiyon takımı, başarılarından dolayı büyük alkış aldı. . Öğretmenlerine destek olmak için salonda yerini alan yüzlerce öğrencinin tezahüratları renkli anlara neden oldu.

Turnuvaya katılan 22 okul ve kurumun 11 maç günü ardından Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin şampiyonluğuyla sona eren turnuvanın ardından düzenlenen ödül töreninde başarılı öğretmenlerin çocuklarına kupa ve madalyaları teslim edildi. . 9 beden eğitimi öğretmeninin hakem olarak görev yaptığı ve 22 takımda 242 öğretmenin yarıştığı turnuvada Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Nazilli Anadolu Lisesi ikinci, Nazilli Halk Eğitim Merkezi üçüncü, Orhangazi Ortaokulu dördüncü oldu. . Ayrıca turnuvaya iki personel ve en fazla kadın öğretmen-sporcuyla katılan 15 Temmuz İlkokulu da mansiyon ödülüne layık görüldü. Protokol üyeleri tarafından ödüllendirilip tebrik edilen öğretmenler, turnuva sonunda birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, gelecek yıl düzenlenecek turnuva şampiyonası için birbirleriyle yarıştı. – AYDIN

yakakent-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu