İş

Bülent Eczacıbaşı Stoeytel için “Aklımızda Kalsın” Şarkısını Söyledi

Keyifli bir sohbet diliyle yazılmış, kişisel anekdotlarla renklendirilmiş 40 kısa denemeden oluşan pusula kitap şimdi Storytel’de Bülent Eczacıbaşı seslendirmesiyle.

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın, olağanüstü tespitler, anlamlı sorular, kışkırtıcı görüşler içeren, yarım asra yaklaşan iş hayatındaki temel sorunlara hem dünya hem de Türkiye perspektifinden kapsamlı bir bakış sunan ikinci kitabı. çalışma, okuma ve düşünme serüveni. oluşturulmuş. Liderlikten iş ahlakına, şirketlerdeki mizah kültüründen kapitalizmin geleceğine, duyguların karar almadaki rolünden özel sektör-devlet bağına kadar geniş bir yelpazeyi ele alan kitap, birçok konuya ışık tutuyor. yeni tartışmalar ve gelecek.

Seslendirme süreci ve kitabın sesli kitap olarak kitapseverlere ulaşacağı konusundaki görüşlerini Storytel üzerinden paylaşan, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı “Kitap seslendirmesini ilk defa deneyimlediğim bu dönemde Storytel ekibi ile keyifli bir çalışma geçirdik. Kitabı yazmadan önce okurla rahat konuşabilecekmişim gibi yazmaya hasret duyuyordum ama kitap bittiğinde bu hasret de bitti. Sesli kitap sayesinde daha derin konuşur gibi yazma hissini yaşadım. Ayrıca denemeleri yazarken fark ettiğim ve önsözde yer verdiğim “bir konuyu birkaç satır yazmaya çalışmak konuyu anlamanın en iyi yoludur” yargısı kitabı sesli okurken pekiştirildi. “Aklımızda Kalsın”ı iş hayatı ve yönetime ilgi duyan izleyicilerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor, bu vesileyle kitabın erişilebilirliğini artırarak değer yaratan Storytel’e teşekkür etmek istiyorum.”

Bülent Eczacıbaşı, her biri 4-5 sayfa uzunluğunda 40 denemeden oluşan yeni kitabında, iş dünyasının sorunlarını, can alıcı noktalara değinerek keyifli bir sohbet üslubuyla ele alıyor. Sorunları hem küresel hem de yerel boyutta ele alıyor ve bireysel anekdotlarla renklendiriyor. Hepimizin “akılda kalsın” diyebileceğimiz fikir notlarını bugünün ve geleceğin iş insanlarıyla paylaşıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

nazimiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu